Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O firmie

Domy realizowane są przez firmę HEBAN. Firma HEBAN posiada ponad 80-cio letnie doświadczenie w przetwarzaniu drewna. Od 1996 roku działamy jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się zarówno w pozyskiwaniu i suszeniu drewna, jak i tworzeniu częściowo gotowych produktów dla przemysłu budowlanego.

Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w przetwarzaniu drewna, pracy kilku pokoleń, oraz zdobytych nowych doświadczeń i wiedzy dot. skandynawskich technologii stworzyliśmy firmę, która buduje prefabrykowane domy w technologii szkieletowej.

 Chcielibyśmy przedstawić Państwu niedrogie, energooszczędne i ekologiczne budynki mieszkalne, gospodarcze i użytku publicznego. Gwarantujemy krótki termin produkcji oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Domy w technologii szkieletowej mają wiele zalet i dlatego są najbardziej popularnym typem domów budowanych w Europie i Ameryce Północnej (np. w USA stanowią 90% budynków mieszkalnych ).
 

Zapraszamy Państwa na stronę internetową www.domyheban.pl oraz do sali kinowej znajdującej się na stronie, gdzie zapoznacie się Państwo z ofertą oraz historią naszej firmy.